Objavte tajomstvo značky Fresh

História našej značky Fresh sa začala písať v roku 2010, kedy Miroslav Labaš založil spoločnosť Potraviny FRESH s.r.o., v ktorej spojil všetky svoje skúsenosti z oblasti fungovania obchodu s potravinami. Sieť potravín Fresh dnes zastrešuje viac ako 645 predajní potravín po celom Slovensku.

Od roku 2010 prinášame na Slovensko koncept predajní Fresh, Fresh mini a Fresh Plus. Spojili sme sa, aby sme mali u dodávateľov väčšiu vyjednávaciu silu, čo pre vás znamená lacnejšie potraviny, za lepšiu cenu. Sledujeme ekologické trendy, ktoré šetria prírodu pre budúce generácie. V našich predajniach Fresh plus dbáme na to, aby sme používali najmodernejšie a najekologickejšie zariadenia, akými sú tepelné čerpadlá, solárne panely, led osvetlenie, uzatváracie chladiace zariadenia, aby sme minimalizovali negatívny dopad na naše okolie. Šetríme prírodu, modernizujeme, upravujeme a dopĺňame náš sortiment, aby ste u nás našli vždy to, čo hľadáte.

Naša sieť Fresh obchodov má viac ako

645 prevádzok

Naše ciele

Predávať poctivé a kvalitné potraviny bez zbytočných škodlivých konzervantov a chemických prídavných látok. Cieľ je to jednoduchý a priamočiary, no realizácia nám zaberá mnoho času. Dávame do nej srdce a našou hlavnou ingredienciou je poctivá práca. Vytvárame priateľský priestor malých i väčších predajní, kde nájdete potraviny, drogériu a doplnkový tovar.

Chceme ponúkať kvalitné potraviny za férové ceny v blízkosti ich domova. Prostredníctvom našich privátnych značiek FRESH Bio a FRESH Healthy Living prinášame alternatívu klasických značiek vo forme výrobkov, ktoré sa vyznačujú nižším obsahom konzervantov a škodlivých prídavných látok. Preto môžeme predávať zdravšie potraviny za prijateľné ceny a prinášať ich do vašej blízkosti.

Kvalita a cena

Chceme, aby ste dostávali ten najlepší pomer výkonu a ceny. Dennodenne vyjednávame s našimi dodávateľmi. Chceme pre vás len to najlepšie. Kvalitné a zdravé potraviny. Zloženie našich privátnych produktov osobne vyberáme a limitujeme v nich obsah emulgátorov a iných umelých zložiek. Hľadáme zdravšie alternatívny vo forme bio produktov, kde sledujeme zloženia aj nad rámec legislatívnych požiadaviek. Myslíme aj na stále častejšie sa vyskytujúce potravinové alergie a uľahčujeme Vám nákupy. Pre čerstvé, zdravé a kvalitné potraviny, kozmetiku a bežný spotrebný tovar nemusíte chodiť ďaleko, sme všade tam, kde bývate a pracujete.

Sme viac ako potraviny, sme Fresh – zdravšie potraviny.

Naše hodnoty

Zdravie

Fresh znamená čerstvosť. V prvom rade je to čerstvosť potravín, ktoré pre vás dovážame ale i čerstvosť značky, ktorú pre vás vytvárame. Vyhľadáme pre vás produkty, ktoré vyrábajú lokálni a slovenskí výrobcovia.

V krásnej obci s názvom Baška sme našli viac ako 200 kôz a kozliatok s pastierom a jeho dvoma štvornohými spoločníkmi. Od nich sme sa po strmej ceste dostali priamo do sídla farmy. Odkiaľ by mali pochádzať produkty, ktoré sú zdravé, naše a zdraviu prospešné? Predsa z lona prírody, bez obsahu umelých konzervantov od ľudí, ktorých poznáme.

Udržateľný rozvoj

Život, to je neustála výmena. Či už informácii, tovaru, pozornosti, alebo vzájomných sympatií. V súlade s touto filozofiou sa staviame aj k nášmu životnému prostrediu a prírode, ktorá nám poskytuje zdroje, vďaka ktorým môžeme robiť náš život komfortnejším a lepším. Uvedomujeme si však, že z prírody si nemôžeme len brať, ale potrebujeme jej späť aj niečo vrátiť a starať sa o to, aby sme jej svojim konaním škodili čo najmenej - iba takto môžeme udržať dlhodobý rozvoj našej spoločnosti.

Veríme, že aj takýmto spôsobom dokážeme zlepšiť prostredie okolo nás.

Podpora regiónu

Niekedy máme pocit, že máme priveľa všetkého. Z mora produktov, potravín a spotrebného tovaru je náročné si vybrať to, čo je pre nás najlepšie. Podvedome sa vraciame k hodnotám, ktoré poznáme možno z detstva. Možno z leta na vidieku.
Na farme sme doslova prepadli majiteľku, ktorá o našom príchode nevedela. Stretnutie sme si dohodli so zaneprázdneným pánom Loišom, majiteľom farmy, ktorý ju ani nestihol informovať. Previedla nás prevádzkou, v ktorej 4 zamestnankyne balili produkty určené na predaj do FRESHu. Budovou sa niesla vôňa vynikajúceho syra a my sme z rozľahlej farmy odchádzali nabalení vzorkami výrobkov.

Fresh leták

Akciové letáky

pre stredné a západné Slovensko

Zobraziť

Všetky práva vyhradené

Vyrobilo tangled s.r.o.