Mobilná aplikácia

Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu a neujde vám žiadna aktuálna zľava. Vytvorte si svoj nákupný zoznam, aby ste na nič nezabudli. Pridanou hodnotou je možnosť zdieľať zoznam na nákup s rodinou, prostredníctvom SMS, emailu, FB, WhatsApp alebo si ho jednoducho ukladať do poznámok.

Aplikácia zároveň obsahuje vašu naskenovanú vernostnú kartu. Vďaka zoznamom viete presne, čo ste kedy nakúpili a nestane sa vám, že ho zabudnete doma. Má niekto z vašich blízkych cestu do Freshu? Pošlite mu nákupný zoznam alebo si spojte svoj zoznam s partnerom. Takto nekúpite nič dvojmo a zároveň vám nič nebude chýbať.

qr-play.png  qr-ios.png

Mám svoju kartu vždy pri sebe

Vďaka mobilnej aplikácii mám prehľad o svojich výdavkoch na potraviny. Pri každom nákupe získavam zľavu a tak šetrím pri každom nákupe.

Pohodlnejšie online nakupovanie

Aby som si ušetrili čas a námahu, služba donášky potravín mi umožní vybrať si zo širokej škály výrobkov z pohodlia domova a nechať si ich doručiť na dohodnutý čas až k mojim dverám.

Vieš si zistiť, kde je najbližší Fresh?

S mobilnou aplikáciou nezabúdam na to, čo potrebujem nakúpiť. Nastavené notifikácie mi vždy pripomenú, aby som zašla do Freshu na nákup.

Inšpirácie a recepty

Či už mám chuť na tradičnú slovenskú kuchyňu alebo rád experimentujem, vždy si tu prídem na svoje. Poctivo pripravené inšpirácie a recepty mi pomôžu s prípravou každého jedla.

Maj svoje nákupné štatistiky na jednom mieste

Mobilná aplikácia mi ponúka podrobný prehľad o mojich nákupoch zoradený v mesačných intervaloch. Odteraz mi už neunikne žiadny detail.

Najčastejšie otázky

pripravujeme...

Vďaka mobilnej aplikácii máte stále prehľad o svojich nákupných zoznamoch, zľavách a svoju vernostnú kartu máte stále po ruke. Aplikácia je k dispozícii zadarmo a stiahnuť si ju môžete pre Google Play pre svoj Android alebo prostredníctvom Apple App Store pre mobilné telefóny s operačným systémom iOS.

Ak sa vám nedarí nainštalovať aplikáciu FRESH kvôli nedostatku miesta na svojom telefóne, môžete skúsiť vymazať údaje a vyrovnávaciu pamäť služby Google Play:

Otvorte aplikáciu Nastavenia telefónu > Aplikácie > Obchod Google Play > Ukladací priestor > Vymazať vyrovnávaciu pamäť aj Vymazanie údajov.

Reštartujte svoj telefón a skúste aplikáciu FRESH nainštalovať znova.

Vo Vašom telefóne:

  • Vymažte vyrovnávaciu pamäť v aplikácii Nastavenia telefónu > Ukladací priestor > Údaje uložené vo vyrovnávacej pamäti.
  • Presuňte dáta a aplikácie na externú SD kartu.
  • Odstráňte staršie dáta a aplikácie, ktoré už nepoužívate.
  • Nie je možné presne povedať, koľko voľného miesta budete potrebovať, ale Google odporúča pre inštaláciu alebo aktualizáciu aplikácií minimálne 100 MB voľného miesta.

Skontrolujte svoje pripojenie na internet.

Vyhľadať predajňu Fresh