Manipulant tovaru - Riadiaci polohovač

Lokalita: Košický kraj
Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Termín nástupu: ihneď
Platové podmienky:
990 - 1 570 EUR/mesiac
Kontaktná osoba:
Náplň práce:
  • Rozdelenie polohovačov ( skladníkov, kt. manipulujú s VZV ) po halách podľa potreby skladu
  • Obsluha a monitorovanie programu a včasné reagovanie na vytvorené úlohy
  • Rozdeľovanie úloh polohovačom podľa potreby skladu
  • Zodpovednosť za spísanie záruk, ich odovzdanie a následná kontrola tovaru s končiacim dátumom spotreby
  • Plánovanie dovoleniek, starostlivosť a kontrola dochádzky zverenej skupiny zamestnancov
  • Kontrola výkonov zverenej skupiny, reportovanie prestojov a následné riešenie zverených zamestnancov
  • Zodpovednosť za včasné zaskladnenie tovaru z príjmových hál do skladu
  • Kontrola skladu každé 2 hodiny a odstránenie všetkých nedostatkov (zápis o kontrole), spísanie reportu a raz mesačne odovzdať zápis o kontrolách a udelených pokutách, zodpovednosť za poriadok v sklade
  • Zapolohovanie tovaru na roznesenie do skladu z reklamačného oddelenia
  • Kontrola skladu či sa dodržiava váhové rozmiestnenie a dodržiavanie čiar
  • Pomoc skladníkom z problémovým tovarom a polohami
  • Riešenie všetkých zverených úloh od nadriadeného
  • Optimalizácia a rozhodovanie o správnom zaskladnení skladových zásob do skladu tak, aby bol centrálny sklad čo najefektívnejšie využitý
  • Práca na 1 zmenu, práca aj cez víkend
  • Priemerná hrubá mzda 1570€
Požiadavky:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Zdravotný preukaz
  • Veľmi dobrý zdravotný stav
  • Fyzická zdatnosť
  • Dôslednosť, precíznosť
  • Bezúhonnosť
  • Chuť pracovať
Benefity:
  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
  • Podávanie teplej stravy: výber z 8 druhov jedál denne za symbolickú cenu
  • Program zdravotných benefitov
  • Odmena za doporučenie nového zamestnanca
  • Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
  • Vianočná odmena
  • Finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
  • Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
  • Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 40 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
  • Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
  • Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve v hodnote 95 €
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus
  • Divadelná lóža
Vyhľadať predajňu Fresh