Koniec domácemu praniu firemného oblečenia

V súčasnom hektickom tempe života sa moderné podniky neustále snažia nájsť nové spôsoby, ako uľahčiť život svojich zamestnancov a zlepšiť celkové pracovné prostredie.

Preto sme sa rozhodli nadviazať spoluprácu so spoločnosťou Lindström, ktorá bude zamestnancom veľkoobchodu LABAŠ a prevádzok FRESH Plus zabezpečovať proces prenájmu a prania pracovných odevov.

Lindström je jednou z popredných textilných servisných spoločností v Európe s vyše 165-ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle. Ponúka riešenia pre čistotu a interiérový dizajn priestorov, firemného odevu a ochrany. Lindström, ako prvá spoločnosť v odbore zaviedla a spĺňa najnovšie štandardy systému manažmentu kvality ISO 9001 a normy ochrany životného prostredia ISO 14001.

Prenájom oblečenia sa javí ako moderný a praktický prístup k riadeniu personálu, a to z niekoľkých dôležitých dôvodov:

  • Úspora času a odbremenenie domácností: Naši zamestnanci už nemusia strácať čas nad praním, sušením a žehlením pracovného oblečenia. Týmto spôsobom môžu efektívnejšie investovať svoj čas do aktivít, ktoré im prinášajú radosť.
  • Vždy bezchybné oblečenie: Spolupráca s firmou Lindström zabezpečuje, že naši zamestnanci budú vždy vyzerať profesionálne a upravene. Pravidelná výmena a údržba oblečenia zaručuje, že každý jednotlivý kúsok oblečenia bude v perfektnom stave, čo prispieva k celkovému pozitívnemu dojmu v našich predajniach.
  • Ochrana a hygiena: Vo svete, kde hygiena a ochrana pred rôznymi nečistotami a mikróbmi zohrávajú dôležitú úlohu, je kľúčové, aby mali zamestnanci prístup k čistému a hygienickému oblečeniu. Lindström sa stará nielen o pranie oblečenia, ale aj o jeho dôkladné vydezinfikovanie, čím zabezpečuje bezpečie a pohodu zamestnancov.

Spolupráca s firmou Lindström predstavuje pre našich zamestnancov významnú pridanú hodnotu. Prenájom oblečenia prináša úsporu času, zabezpečuje vždy bezchybné oblečenie, zlepšuje hygienu a zároveň zamestnancom umožňuje viac sa sústrediť na svoje pracovné povinnosti a kvalitný kontakt so zákazníkmi.

V súčasnej dobe, keď sú efektívnosť, hygiena a spokojnosť zamestnancov na vrchole záujmu, je náš krok k prenájmu oblečenia jasným signálom nášho záväzku voči vytváraniu optimálnych pracovných podmienok. Z tohto dôvodu sa tešíme na novú fázu spolupráce s Lindström a na to, ako bude táto inovatívna služba prispievať k ďalšiemu rastu a úspechu nášho veľkoobchodu a maloobchodných predajní.

Prečítajte si aj

Čím sa BIO potraviny odlišujú od bežných potravín?
Čo znamená BIO? Každá takto označená surovina je produktom ekologického poľnohospodárstva. Pri tejto výrobe sa minimalizuje negatívny dopad na ...viac

FRESH PLUS končí s papierovými cenovkami
Do konca roka 2023 plánuje naša sieť supermarketov FRESH Plus nainštalovať digitálne cenovky vo všetkých svojich predajniach. Okrem toho, že ušetríme ...viac

Takmer zabudnuté krúpy
Jačmenné krúpy sú v dnešnej dobe považované za takzvanú retro potravinu, na ktorú sa v kuchyni pomaly zabúda. Niet však dôvodu, ...viac

Prečo piť bylinné čaje?
Ročné obdobie, v ktorom sa nachádzame, je ochudobnené o čerstvú zeleninu a ovocie, ktoré nám pomáhajú dopĺňať potrebné ...viac

Vyhľadať predajňu Fresh