Grafik reklamného oddelenia

Lokalita: Košice

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer

Termín nástupu: ihneď

Pridané: 11. 7. 2018

Náplň práce

  • Doplň náš tím na reklamnom oddelení o kreatívneho kolegu, ktorý svojimi skvelými nápadmi dokáže podporiť a rozvíjať image spoločnosti Labaš.
  • Si šikovný, tvorivý, plný nápadov a schopný ich aj zrealizovať? Kamarátiš sa s Photoshopom, Ilustrátorom a InDesignom? Máš za sebou skúsenosti a projekty na ktoré si hrdý? Ak odpovedáš áno, chceme sa s tebou stretnúť! U nás dostaneš široký priestor na sebarealizáciu a profesionálny rozvoj.
  • Príprava grafických návrhov obalov a etikiet produktov značky Fresh
  • Návrh a príprava grafických výstupov pre reklamné oddelenie
  • Návrh a spracovanie reklamných a propagačných požiadaviek
  • Spolupráca s externými spoločnosťami
  • Podľa potreby tvorba špeciálnych grafických prvkov
  • Plnenie ad hoc úloh

Požiadavky

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Ostatné znalosti
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Adobe Illustrator - expert
  • Adobe InDesign - pokročilý
  • Adobe Photoshop - pokročilý
  • CorelDRAW - pokročilý
  • Požadovaná prax
  • 2
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Si skúsený grafik, ktorý ovláda grafické programy - Adobe Illustrator, Photoshop a InDesign
  • Si plný kreatívnych nápadov, ktoré doťahuješ do konca
  • Sleduješ a ovládaš aktuálne trendy v grafickej a video tvorbe
  • Máš estetické, ako aj marketingové cítenie
  • Každá úloha je pre teba osobnou a profesionálnou výzvou
  • Máš záujem neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred
  • Nechýba ti veselá a komunikatívna povaha

Benefity

  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
  • Príplatok za nefajčenie počas pracovnej doby
  • Podávanie teplej stravy: výber zo 6 druhov jedál denne za symbolickú cenu
  • Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
  • Vianočná odmena
  • Finančné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
  • Firemné akcie: ples, MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
  • Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom a internetom
  • Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
  • Zľavy pre zamestnancov v rámci spolupráce s cestovou kanceláriou Ferrotour
  • Možnosť nákupu vo VO za VO ceny aj so zamestnaneckou zľavou
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus

Platové podmienky

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda 800 €, osobné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov, Smartphone s neobmedzeným paušálom a internetom po skúšobnej dobe

Fresh leták

Akciové letáky

pre stredné a západné Slovensko

Zobraziť

Všetky práva vyhradené

Vyrobilo ANOVATIVE s.r.o.